Home / Newsy / Zakończyliśmy zbiórkę! Dziękujemy!
Zakończyliśmy zbiórkę! Dziękujemy!

Zakończyliśmy zbiórkę! Dziękujemy!

Na początku września uruchomiliśmy zbiórkę na cele związanie z dalszym funkcjonowaniem strony. Chodziło przedłużenie ważności serwera, na którym stoi witryna www.DumaPomorza.pl.

Akcja zakończyła się całkowitym powodzeniem, za co chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować.

Dzięki wsparciu naszych czytelników udało się zebrać aż 78% zakładanej kwoty. Za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl otrzymaliśmy 680 zł. 100 zł dostaliśmy inną drogą. Jak nie trudno obliczyć – łącznie zebraliśmy 780 zł, co sprawiło, że koszty przedłużenia ważności naszego serwera nie były uciążliwe.

W naszą akcję zaangażowało się kilkadziesiąt osób, który czy to swoimi wpłatami, czy udostępnieniami w mediach społecznościowych bardzo nam pomogły.

Dlatego z tego miejsca dziękujemy KAŻDEMU, kto wziął nawet symboliczny udział w naszej zrzutce. Dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę, za każde udostępnienie posta na Facebooku czy Twitterze.

Niektórym udało się podziękować osobiście, innym staraliśmy się podziękować drogą elektroniczną. Były też osoby, które wsparły nas anonimowo. Być może kogoś pominęliśmy i nie wszystkich udało nam się namierzyć. Dlatego z tego miejsca jeszcze raz oficjalnie – dziękujemy!

Nie będziemy wklejali tutaj całej listy wpłacających, bo być może nie każdy by sobie tego życzył, ale wszelkie szczegóły naszej zbiórki są dostępne na stronie zrzutka.pl (wystarczy kliknąć).

 

Poniżej załączamy “skrin”, żebyście widzieli, że Wasze wsparcie poszło na konkretny temat, zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy na początku.

Gdyby ktoś chciał się zapoznać z dokładniejszymi danymi dotyczącymi tej transakcji czy w ogóle naszej działalności, to zachęcamy do kontaktu pod adres e-mail: m.kasprzyk@dumapomorza.pl.

Jeszcze raz dziękujemy i zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny. Zapewniamy, że zapału do dalszej pracy nam nie zabraknie.

Z kibicowskim pozdrowieniem

Redakcja DumaPomorza.pl

Jeden komentarz

  1. Keep up good work guys!!!!!!

    (0)
Do góry

Reklama