Home / Newsy / Umowa z Grupą Azoty podpisana na 2 lata
Umowa z Grupą Azoty podpisana na 2 lata

Umowa z Grupą Azoty podpisana na 2 lata

Pogoń Szczecin oficjalnie podpisała dziś nową umowę sponsorską z Grupą Azoty. Na specjalnie zwołanej konferencji obecni byli prezes Grupy Azoty Wojciech Wardacki oraz wiceprezes Włodzimierz Zasadzki, natomiast Pogoń reprezentowali wiceprezes Tomasz Adamczyk oraz dyrektor sportowy Maciej Stolarczyk.

Wojciech Wardacki: Sądzę, że następny sezon i kolejne nas zaspokoją i wspólnie będziemy świętować wielkie sukcesy Pogoni Szczecin. Pogoń stać na osiąganie wielkich sukcesów. Mamy wzajemne zaufanie i patrzymy z optymizmem w przyszłość. Umowa jest zawierana na dwa lata. Jeżeli Pogoń Szczecin wejdzie na płaszczyznę międzynarodową – spełni nasze oczekiwania. Tego oczekujemy. W piłce nożnej Pogoń Szczecin jest naszą wizytówką.

Tomasz Adamczyk: Grupa Azoty ma do nas większe zaufanie niż dwa lata temu. Osiąganie wyników wymaga czasu. Plan minimum został wykonany. Praca z młodzieżą wygląda u nas nieźle, a z juniorami przekłada się na sukcesy. Wierzymy, że zdobędziemy teraz tytuł. Dziękujemy za zaufanie na kolejne dwa lata. Wierzę, że nie zmarnujemy tego kredytu zaufania.

Włodzimierz Zasadzki: Ta umowa ma charakter kroczący. Każdy rok będzie weryfikował wyniki i jest możliwość jej przedłużania

Maciej Stolarczyk: Nasz plan na klub jest co roku realizowany. Podwaliny i fundamenty są rozwijane. Możliwość współpracy z tak dużym partnerem pozwoli nam realizować cele. Trener chce wprowadzić nas na najwyższy poziom. Dążymy do tego, aby rywalizować na równi z najlepszymi.

źródło: własne / Pogoń Szczecin SA

fot. Pogoń Szczecin SA

Jeden komentarz

  1. Siemanko mam pytanko co za firma interesuje się pogania co redaktor zapytał się oto trenera? Odpisze ktoś?

    (3)

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*

Do góry

Reklama