Home / Newsy / Tomasz Lisowski: “Jesteśmy dogadani”
Tomasz Lisowski: “Jesteśmy dogadani”

Tomasz Lisowski: “Jesteśmy dogadani”

Tomasz Lisowski wkrótce ma zostać kolejnym nowym zawodnikiem Pogoni Szczecin, jednak dzisiejszego sparingu z II-ligowymi Błękitnymi nie może, podobnie jak cały zespół, zapisać po stronie udanych.

29-latek przyznał, że Portowcom nawet w sparingach nie powinny się przydarzać takie wpadki, jednak teraz trzeba już o tym zapomnieć i skupić na zbliżającej się inauguracji sezonu. – “Nie powinniśmy przegrywać takich spotkań, z teoretycznie słabszymi rywalami, ale Błękitni pokazali dzisiaj bardzo dobrą piłkę. Musimy przyjąć to na klatę, przeanalizować – mamy jeden dzień wolnego i oczyścić głowy. Trzeba przygotowywać się do meczu z Podbeskidziem, bo o ile dzisiejsza porażka nie niesie ze sobą poważniejszych konsekwencji, to w piątek gramy o punkty.”

Dariusz Wdowczyk dysponował dzisiaj wąską ławką rezerwowych, na której zabrakło między innymi Rafała Murawskiego i Macieja Dąbrowskiego. – “Dzisiaj z powodu urazów czy przeziębień, nie zagrało kilku ważnych zawodników, więc jeszcze mamy w zanadrzu jakieś atuty. Mamy nadzieję, że ich powrót da nam więcej jakości w piątkowym meczu” – stwierdził Lisowski.

Wciąż niejasna jest też sytuacja Marcina Robaka, jednak boczny obrońca liczy, że napastnik wkrótce znów przywdzieje granatowo-bordowe barwy. – “Staramy się o tym nie myśleć. Mam dobry kontakt z Marcinem i mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze i dla niego, i dla klubu. Mam nadzieję, że będzie nam dalej pomagał w zdobywaniu punktów.”

Oficjalnie zawodnikiem Pogoni nie jest też sam Lisowski, jednak zawodnik twierdzi, że to już kwestia dni. – “Jesteśmy po rozmowach, dogadani. Czekamy na główną decyzję i jestem dobrej myśli, że w poniedziałek albo we wtorek dopniemy wszystkie szczegóły i złożymy oficjalne podpisy.”

Na koniec, wychowanek Zatoki Braniewo zapewnił, że Portowcy do każdego starcia podchodzą maksymalnie zaangażowani i skoncentrowani. – “Jestem w drużynie dwa tygodnie, a z tego co słyszałem, Pogoń od kilkunastu lat nie może tutaj wygrać. Na pewno w każdym meczu gramy o zwycięstwo i każdy z nas daje z siebie maksa. Nikt nie odstawia nogi i nie przechodzi obok spotkania – jesteśmy profesjonalistami.” 

źródło: inf. własna

foto: Pogoń Szczecin SA

5 komentarzy

 1. brac fojuta bo obrone to mamy nie na ekstraklase a druga lige

  (0)
 2. Mateusz który ze stoperów wypadł lepiej Golla czy Hernani? I czy Leo był dzisiaj najlepszym zawodnikiem w drużynie Portowców?

  (0)
  • Cała obrona wypadła blado, nie ma się co tutaj pastwić nad poszczególnymi zawodnikami.

   Leo… czy był najlepszy, nie wiem – na pewno był jednym z wyróżniających się. Ma technikę, niezłą wrzutkę, dużo widzi, ale jak na obrońcę to… broni dość słabo. Ja bym dał szansę, zobaczymy czy w klubie też mają takie zdanie.

   (0)
 3. a jak on dziś zagrał ?

  (0)
Do góry

Reklama