Home / Newsy / Sławomir Rafałowicz przed meczem z Lechią
Sławomir Rafałowicz przed meczem z Lechią

Sławomir Rafałowicz przed meczem z Lechią

Wobec kontuzji trenera Kosty Runjaica, na konferencji prasowej przed meczem z Lechią Gdańsk wypowiedział się trener Sławomir Rafałowicz.

Sławomir Rafałowicz: Zdarzają się takie sytuacje. Wczoraj spotkaliśmy się całym sztabem w szpitalu. Omówiliśmy plany na przyszły tydzień i oczywiście sprawy związane z meczem z Lechią. Mamy ustalone warianty, wiemy co robić. W czasie meczu nie będziemy kontaktować się z trenerem. Nie jest to przyjemna sytuacja dla nas wszystkich, ale celem nadal jest zwycięstwo. Nic się nie zmienia. Lechia to dobra drużyna. Brakuje im jednego punktu do utrzymania i przyjadą bez wątpienia zdeterminowani. Z kimkolwiek byśmy nie grali w Szczecinie, to chcemy wygrać. Ostatnio na stadion przychodzi sporo kibiców i chcemy z nimi godnie pożegnać sezon. W bramce stanie Kuba Bursztyn. Na ławce rezerwowych usiądzie Daniel Kusztan. Kuba Piotrowski jest naszym piłkarzem i jest bez zmian brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej. Gramy o zwycięstwo, gramy dla naszych kibiców i o jak najwyższe miejsce w tabeli.

To moje pierwsze spotkanie, w którym zastępuje pierwszego trenera od początku do końca. Wcześniej zdarzyło mi się zastępować Marcina Sasala, ale wówczas działo się to w trakcie meczu, gdy został odesłany na trybuny.

źródło: Pogoń Szczecin SA

Sławomir Rafałowicz przed meczem z Lechią
Oceń

Komentowanie wyłączone.

Do góry

Reklama