Home / Newsy / Problemy kapitana. “Nie wie, na czym stoi”
Problemy kapitana. “Nie wie, na czym stoi”

Problemy kapitana. “Nie wie, na czym stoi”

Już prawie miesiąc Portowcy muszą radzić sobie bez kapitana Rafała Murawskiego. 35-latek po raz ostatni zagrał 18 marca, w bezbramkowo zremisowanym spotkaniu z Jagiellonią Białystok. Potem przyplątała się kontuzja łydki i środkowy pomocnik wciąż jest niezdolny do gry. Co gorsza trzeba założyć, że pauza może trochę potrwać.

– Nie potrafię nic więcej powiedzieć – mówi bezradny Kazimierz Moskal. – Rozmawiałem z nim wczoraj. On sam nie wie w jakim miejscu jest i na czym stoi. I trudno się spodziewać, że w najbliższych dniach dołączy do zespołu, bo z tego co mi powiedział, to nie ma poprawy. Nie ma zmiany na lepsze.

Uraz musi mocno dokuczać “Murasiowi”, który nie jest w stanie trenować. 35-latek w ostatnich latach często zmagał się z jakimiś kontuzjami (m. in. mięśnie brzucha), ale często zaciskał zęby, trenował trochę lżej i na mecz z reguły był gotowy. Teraz nie ma o tym mowy.

Jeden komentarz

  1. Trzeba jasno sobie powiedzieć że czas Murasia już minął , czas włożyć między bajki gadki o przedłużeniu kontraktu o następny rok . Mówiąc o Murasiu wszyscy mamy na myśli jego grę z lat poprzednich lecz czas robi swoje , szybkości już brakuje co powoduje dużo strat i nie wygląda jego gra obronna najlepiej . Nadszedł czas na zmiany , trzeba próbować gry z Kortem , Mate lub Drygasem lecz muszę przyznać że żaden z nich nie gra tak agresywnie jak Trałka na tej pozycji .Za Matrasa wróci Piotrowski i będzie ok , na 10-tce zdecydowanie Listkowski lub Kitano są szybcy dobrze się zastawiają i mają smykałkę do gry kombinacyjnej . Jak mówi stare przysłowie “potrzeba jest matką wynalazków ” w naszym przypadku , kontuzje jednych powodują że któryś z zawodników odpali na nowej pozycji , kto by wystawił Listkowskiego na 10-tce gdyby wszyscy byli zdrowi , prawda .

    (6)
Do góry

Reklama