Home / Newsy / Pogoń wypunktowana w dziesięć minut
Pogoń wypunktowana w dziesięć minut

Nieudanie nowy sezon Ekstraklasy na własnym stadionie rozpoczęli piłkarze Pogoni Szczecin. Piast Gliwice po dwóch bramkach na początku spotkania wywozi ze Szczecina trzy punkty.

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice 0:2 (0:2)

Najważniejsze wydarzenia:

90+5′ Sędzia kończy spotkanie, przegrywamy z Piastem 0:2.

90′ Sędzia dolicza 5 minut do drugiej połowy.

88′ Żółtą kartką upomniany Kozulj.

84′ Ostatnia zmiana także w zespole gości. Boisko opuszcza Valencia, w jego miejsce Hateley.

81′ Ostatnia zmiana w Pogoni. Schodzi Majewski, wchodzi Kowalczyk.

77′ Druga zmiana w drużynie Piasta. Wchodzi Parzyszek, schodzi Papadopulos.

72′ Żółta kartka dla Czerwińskiego.

71′ Druga zmiana w Pogoni. Schodzi David Niepsuj, w jego miejsce wchodzi Listkowski.

60′ Zmiana także w Pogoni. Benedyczak zastępuje Błanika.

57′ Zmiana drużynie Piasta. Wchodzi Konczkowski, a zastępuje on Felixa.

55′ Pogoń mocno przycisnęła od początku drugiej połowy. Przed chwilą Drygas groźnie uderzył z głowy, ale broni Szmatuła.

52′ Mocne dośrodkowanie Kozulja z prawej strony, Tomasz Hołota strzela, piłka odbija się od poprzedni i spada idealnie na linii bramkowej. Niestety dalej przegrywamy 0:2.

46′ Zaczynamy drugą połowę. Obie drużyny bez zmian.

45+1′ Błanik uderza z prawej nogi prosto w poprzeczkę, po chwili sędzia kończy pierwszą połowę.

45′ Sędzia Kwiatkowski dolicza minutę do pierwszej połowy.

40′ Żółta kartka dla Adama Frączczaka.

10′ Druga bramka dla Piasta. Z głowy strzela nam Mateusz Mak.

6′ Piast prowadzi 1:0. Walukiewicz minął się z piłką, a Valencia pewnie wykorzystuje sytuacje sam na sam z Jakubem Bursztynem.

1′ Rozpoczynają ‘Portowcy’!

Pogoń: Bursztyn – Niepsuj, Walukiewicz, Dvali, Nunes – Błanik, Hołota, Kozulj, Majewski, Drygas – Frączczak.

Rezerwowi: Budziłek, Matynia, Stec, Malec, Kowalczyk, Listkowski, Benedyczak.

Piast: Szmatuła – Pietrowski, Czerwiński, Sedlar, Kirkeskov – Mak, Jodłowiec, Dziczek, Valencia, Felix – Papadopulos

Rezerwowi: Piach, Hateley, Jagiełło, Parzyszek, Sokołowski, Konczkowski, Korun

Trenerzy: Kosta Runjaic i Waldemar Fornalik

Żółte kartki: Frączczak, Kozulj – Czerwiński

Sędzia: Tomasz Kwiatkowski