Home / Newsy / Pogoń Szczecin w finale Centralnej Ligi Juniorów!
Pogoń Szczecin w finale Centralnej Ligi Juniorów!

Pogoń Szczecin – UKS SMS Łódź 2:0

86′ Szymon Waleński

94′ Aron Stasiak

Relacja:

95′ Ostatnia zmiana w Pogoni. Aron Stasiak opuszcza boisko, w jego miejsce Benedyczak.

94′ MAMY TOOOOOOOOO! AROOOOOOOOOOON STASIAK GOOOOOOOOL! 2:0!

90′ Sędzia dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry.

89′ Nerwowa końcówka w Szczecinie! Akcja za akcję po dwóch stronach, nikt nie odpuszcza.

86′ Waleński pewnie z rzutu karnego!

85′ RZUT KARNY DLA POGONI!

84′ TO MUSIAŁA BYĆ BRAMKA DLA POGONI! Z przypadkowej akcji wyszedł strzał, jednak zbyt lekki. Pogoń mocno siedzi na połowie łodzian!

76′ Znów dobra okazja dla gospodarzy i znów brakuje uderzenia na bramkę!!!!!!!!!!!

73′ Zmiana w Pogoni. Pach schodzi, wchodzi Paprzycki.

73′ Zmiana w zespole gości, Maćczak schodzi, wchodzi Cieplucha

70′ Ręka łodzian. Rzut wolny dla Pogoni, jednak za lekka wrzutka w pole karne Pacha.

62′ Dużo chaosu na boisku, sporo nerwów wdziera się w szeregi obu drużyn.

61′ Tymczasem w Ząbkach to Lech prowadzi z Legią 2:1, legioniści na przerwę schodzili z prowadzeniem.

59′ Dominacja Pogoni, niestety okraszona kontuzją Gracjana Jarocha. Wciąż jednak 0:0.

50′ Świetna sytuacja Pogoni! Fantastyczna akcja Bonieckiego, który mijał rywali jak tyczki, podał do Stasiaka, jednak strzał naszego napastnika został zablokowany.

46′ Zaczynamy drugą połowę. Obie drużyny bez zmian!

45′ Koniec pierwszej połowy.

45′ Sędzia dolicza minutę, Jaroch kończy strzałem dobrą akcję Pogoni, lecz piłka jest uderzona zbyt lekko.

44′ ŚWIETNA OKAZJA POGONI! Z rzutu rożnego piłka świetnie posłana w pole karne, tam Kujawa dopada do piłki i uderza z główki, lecz bramkarz łodzian popisuje się świetną paradą.

42′ Znów gospodarze przy głosie, świetne granie z pierwszej piłki, szybkie akcje oskrzydlające. Brakuje tylko ostatniego podania i wykończenia.

39′ Pogoń nie radzi sobie zbyt dobrze ze stałymi fragmentami gry, często przegrywają pojedynki główkowe.

32′ Do głosu dochodzą goście. Kilkukrotnie stworzyli zagrożenie pod bramką Pogoni.

28′ CO ZA INTERWENCJA KUSZTANA! Bramkarz Pogoni wyciągnął piłkę idealnie z linii bramkowej!

24′ Witamy Państwa bardzo serdecznie, będąc lekko spóźnieni rozpoczynamy relację z meczu. Po 24 minutach na boisku dominuje Pogoń, która bardzo ofensywnie rozpoczęła spotkanie, choć drużyna gości kilkukrotnie zagroziła już bramce Kusztana.

Pogoń Szczecin: 12. Daniel Kusztan –  2. Fabian Pach (73′ 16. Jakub Paprzycki), 3. Szymon Waleński, 4. Sebastian Nagel, 5. Jędrzej Kujawa – 6. Maciej Żurawski, 7. Gracjan Kuśmierek, 8. Stanisław Wawrzynowicz, 10. Gracjan Jaroch (56′ 17. Błażej Starzycki), 11. Bartosz Boniecki – 9. Aron Stasiak (95′ 18. Adrian Benedyczak).

Rezerwowi: 1. Oskar Piernicki, 14. Michał Macuk, 15. Michał Graczyk, 16. Jakub Paprzycki, 17. Błażej Starzycki, 18. Adrian Benedyczak, 19. Michał Górzyński

UKS SMS Łódź: 26. Jakub Bursztyn – 22. Mateusz Kuśmierczyk, 16. Maciej Majorowicz, 4. Krzysztof Wojciechowski, 14. Bartłomiej Rakowski – 7. Karol Korski, 11. Dawid Węglowski (54′ 15. Patryk Makuch), 8. Michał Wolinowski, 10. Bartłomiej Maćczak (73′ 3. Łukasz Cieplucha), 17. Przemysław Jurków – 2. Paweł Mróz

Rezerwowi: 77. Piotr Bukowski, 15. Patryk Makuch, 3. Łukasz Cieplucha, 21. Mateusz Księżąk, 23. Maciek Mąkosza, 9. Rafał Nowak, 16. Tomasz Tracz.

Żółte kartki: Szymon Waleński, Sebastian Nagel – Patryk Makuch

Trenerzy: Paweł Cretti – Mirosław Dawidowski