Home / Newsy / Pewne zwycięstwo w sparingu z Chrobrym
Pewne zwycięstwo w sparingu z Chrobrym

Portowcy pewnie zdali pierwszy test w przerwie reprezentacyjnej. Zawodnicy Macieja Skorży pokonali Chrobrego Głogów 3:0.

Pogoń Szczecin – Chrobry Głogów 3:0 (2:0)

22′ Cornel Rapa

32′ Kamil Drygas

84′ Patryk Paczuk

Relacja live:

90′ KONIEC MECZU! 3:0 dla Pogoni!

84′ GOOOOOOL! Patryk Paczuk! Świetna akcja Zwolińskiego, który pobiegł po skrzydle, podał piłkę do Paczuka, który dopełnił formalności!

81′ Szymon Waleński pojawia się na boisku w barwach Chrobrego.

79′ Dobre podanie Paczuka do Zwolińskiego, napastnik Pogoni jednak na spalonym.

75′ Świetna interwencja Kusztana!

72′ Sebastian Rudol i Marcin Listkowski opuszczają boisko, w ich miejsce Jędrzej Kujawa i Patryk Paczuk.

68′ Daniel Kusztan pojawia się na boisku w miejsce Bursztyna.

68′ CO ZA BOMBA W WYKONANIU CHROBREGO! Mocny strzał obił poprzeczkę bramki Pogoni.

66′ Groźna akcja Chrobrego, strzał obił słupek bramki Bursztyna.

62′ Aktywnie zmiennicy na boisku. Dobrze wygląda Hubert Sadowski, który nie pozwala na groźne sytuacje pod bramką Bursztyna.

58′ Zmiany w obu składach. W Pogoni Hubert Sadowski, Adrian Benedyczak, Łukasz Zwoliński i Mate Tsintsadze zmieniają Cornela Rape, Adama Gyurcso, Rafała Murawskiego i Dawida Korta.

55′ Świetny Machaj tworzy okazje dla swoich kolegów z zespołu, Pogoń mocno oddała pole.

53′ Kolejna akcja gości. Świetnie broni Bursztyn.

46′ Groźna akcja Chrobrego, na nasze szczęście strzał napastnika z Głogowa bardzo niecelny.

46′ Zaczynamy drugą połowę spotkania. 3 zmiany w składzie Pogoni, Matynia, Formella i Hołota meldują się na boisku.

45′ KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Do przerwy Pogoń zdecydowanie prowadzi z Chrobrym 2:0!

40′ Świetna interwencja Bursztyna. Trudny strzał sparowany na słupek.

39′ Znów niebezpiecznie pod bramką Pogoni. Na szczęście tylko rzut rożny.

36′ Groźna akcja w wykonaniu Chrobrego. Na szczęście napastnik uderza niecelnie na bramkę Bursztyna.

32′ GOOOOL! Kamil Drygas! Fantastyczne podanie Murawskiego do Drygasa, pomocnik Pogoni podwyższa prowadzenie!

32′ Długo konstruowane akcje po obu stronach. Składniej w ofensywnych akcjach wygląda jednak Pogoń.

30′ Chrobry ma problem z atakowaniem bramki Pogoni, dobrze ustawiona drużyna Macieja Skorży nie daje szans rywalom.

22′ GOOOOL! Cornel Rapa! Pogoń wykonywała rzut rożny, do piłki doskoczył Rudol, który trafił w poprzeczkę. Do piłki dobiegł Rapa i wślizgiem skierował piłkę do bramki.

19′ Pierwszy strzał w meczu. Dobra akcja Pogoni, rozpędzony Gyurcso wysyła podanie ze skrzydła w pole karne, tam znajduje się Kort, który oddaje piłkę Murawskiemu, doświadczony pomocnik oddaje strzał, jednak bardzo niecelny.

14′ Do słowa doszli goście, aktywnie na boisku pokazuje się do gry Mateusz Machaj.

11′ Pogoń może podobać się w nowym ustawieniu. Aktywnie działają boki obrony, w środku pola wygląda to bezbłędnie.

8′ Przewaga Pogoni. Dobrze wygląda gra podopiecznych Macieja Skorży.

1′ Zaczynamy!

Pogoń: Jakub Bursztyn (68′ Daniel Kusztan) – David Niepsuj (46′ Dariusz Formella), Cornel Rapa (58′ Hubert Sadowski), Jarosław Fojut, Sebastian Rudol (72’Jędrzej Kujawa), Ricardo Nunes (46′ Hubert Matynia) – Rafał Murawski (58′ Mate Tsintsadze), Kamil Drygas (46′ Tomasz Hołota), Dawid Kort (58′ Łukasz Zwoliński),Adam Gyurcso (58′ Adrian Benedyczak) – Marcin Listkowski (72′ Patryk Paczuk)

Rezerwowi: Daniel Kusztan, Mate Tsintsadze, Hubert Matynia, Dariusz Formella, Łukasz Zwoliński, Tomasz Hołota, Jędrzej Kujawa, Adrian Benedyczak, Patryk Paczuk, Hubert Sadowski

Chrobry: Gospodinov – Ilków-Gołąb, Michalski, Stolc, Wawszczyk, Machaj B., Kona, Borecki, Napolov, Machaj M., Trytko

Rezerwowi: Janicki, Danielak, Pietrzczyk, Serweta, Waleński, Dobrakowski, Kaczmarek, Bach, Szczepaniak, Bednarski.

Trenerzy: Maciej Skorża – Grzegorz Niciński