Home / Newsy / Pechowa przegrana w Legnicy
Pechowa przegrana w Legnicy

Piłkarze Pogoni Szczecin przegrywają w Legnicy po dobrym spotkaniu. Gospodarzom wygraną zapewnił strzał życia Petteriego Forsella w doliczonym czasie gry.

Miedź Legnica – Pogoń Szczecin 1:0

91′ Forsell

Najważniejsze wydarzenia:

94′ Koniec meczu.

91′ Strzał życia Petteriego Forsella… Bez szans Bursztyn.

89′ Łobodziński ukarany żółtą kartką za faul na Matyni.

85′ Stec za Drygasa.

74′ Piasecki za Ojamę.

71′ Kozulj ukarany  żółtą kartką.

57′ Bukse zmienia Matynia.

46′ Kozulj debiutuje w Pogoni Szczecin i zmienia Sebastiana Kowalczyka. Miedż zaczyna drugą połowę.

45′ Portowcy do przerwy bezbramkowo remisują z Miedzią Legnica. Na stadionie im. Orła Białego kibice oglądają jednak dobre spotkanie.

1′ Zaczynamy spotkanie na stadionie im. Orła Białego!

17:24 – Portowcy przed chwilą wyszli na rozgrzewkę. Duże wsparcie od naszych kibiców, którzy bardzo licznie pojawili się dziś w Legnicy.

16:55 – Witamy z Legnicy! Zawodnicy już po zapoznaniu się z murawą. Nieco ponad godzina do rozpoczęcia spotkania.

Miedź: Sapela – Bartczak, Perez, Bozić, Adu Kwame – Augustyniak, Marquitos (65′ Forsell), Santana – Łobodziński, Piątkowski, Ojamaa (74′ Piasecki).

Rezerwowi: Kanibołocki, Piasecki, Forsell, Purzycki, Pikk, Zieliński, Osyra.

Pogoń: Bursztyn – Niepsuj, Dvali, Walukiewicz, Nunes – Frączczak, Hołota, Drygas (85′ Stec), Majewski, Kowalczyk (46′ Kozulj)- Buksa (57′ Matynia).

Rezerwowi: Budziłek, Stec, Kozulj, Benedyczak, Malec, Błanik, Matynia

Sędzia: Paweł Raczkowski

Trenerzy: Dominik Nowak i Kosta Runjaic

Żółte kartki: Kozulj, Łobodziński