Home / Newsy / Pan Marian Kielec miał rację, ale czas już zejść na ziemię
Pan Marian Kielec miał rację, ale czas już zejść na ziemię

Pan Marian Kielec miał rację, ale czas już zejść na ziemię

“Jak będziecie dobrze grali i dawali z siebie wszystko, to ludzie tutaj będą was na rękach nosili. Tak, jak mnie. Ludzie tutaj kochają piłkę i przychodzą gremialnie, ale trzeba im pokazać co się umie. A oni będą wam wtedy dziękowali nie z tej ziemi” – mówiła legenda Pogoni Szczecin i ambasador 70-lecia Marian Kielec na spotkaniu z drużyną przed rozpoczęciem sezonu.

Relacje ze spotkania można zobaczyć poniżej.

I trzeba przyznać, że legendarny napastnik Pogoni miał rację. Wystarczył jeden świetny mecz, aby nastroje wokół klubu zmieniły się o 180 stopni. Po spotkaniu z Zagłębiem Lubin atmosfera była grobowa, pojawiły się głosy, że 70-lecie (jeśli chodzi o wynik sportowy) będzie totalną klapą.

– Od dłuższego czasu nie czytałem komentarzy w internecie. Po spotkaniu z Zagłębiem usiadłem jednak do lektury i w pewnym momencie złapałem się za głowę – mówił po triumfie nad Lechem Dawid Kort.

Ale kapitalny pojedynek z Lechem (jeden z lepszych meczów przy Twardowskiego w ostatnich latach) udowodnił, że choć kibice Pogoni są niezwykle wymagający, to potrafią bardzo szybko wybaczyć i zacząć nosić na rękach. Dokładnie tak, jak mówił Pan Marian Kielec.

Euforii daliśmy ponieść się wszyscy i wczorajszy dzień dobitnie to pokazał (huraoptymistyczne artykuły na wszystkich portalach, setki pozytywnych komentarzy). I chwalić oraz bić brawo należało, bo zdecydowanie jest za co, ale dzisiaj trzeba już zejść na ziemię. Jeszcze nic (namacalnego) nie wygraliśmy, to był tylko jeden mecz, a prawdziwy sprawdzian będzie w poniedziałek. Wtedy zobaczymy, czy zespół Macieja Skorży utrzyma się na krzywej wznoszącej.

W weekend dajmy zespołowi w spokoju popracować, a my na razie przestańmy przesadnie pompować balon. Po prostu ruszmy do kas po bilety i w poniedziałek szczelnie zapełnijmy stadion.

 

Pan Marian Kielec miał rację, ale czas już zejść na ziemię
Oceń

Komentowanie wyłączone.

Do góry

Reklama