Home / Newsy / O Pogoni w Bildzie i Kickerze
O Pogoni w Bildzie i Kickerze

O Pogoni w Bildzie i Kickerze

Kosta Runjaic. Teraz z ręka na sercu niech każdy odpowie na pytanie, czy słyszał to nazwisko zanim zaczęło być łączone z Pogonią Szczecin.

Pewnie dla 95% kibiców Dumy Pomorza jest anonimowe. Po głębszym researchu każdy zdał sobie jednak sprawę, że 46-latek papierów trenerskich nie znalazł w czipsach. Okazało się, że Niemiec chorwackiego pochodzenia ma na koncie kilka niezłych wyników i jest za naszą zachodnią granicą szanowaną postacią.

Chwali go na przykład Oliver Kahn. Oczywiście daleko mu do największych postaci niemieckiej piłki, chociażby dlatego, że nie prowadził zespołu z 1. Bundesligi, ale jego papiery wyglądają znacznie lepiej niż np. Gino Lettieriego. A powiedzieć, że ten w Kielcach robi dobrą robotę, to nic nie powiedzieć.

Dlatego podpisanie kontraktu przez Runjaicia odnotowały wszystkie najważniejsze niemieckie media. Oczywiście na próżno tam szukać dużych artykułów na temat Pogoni i jej szkoleniowca, ale nowe miejsce pracy 46-latka zostało odnotowane przez całą śmietankę niemieckich mediów: Bilda, Kickera, Allgemeine Zeitung czy Berliner Morgenpost.

Poniżej kilka screenów:


Komentowanie wyłączone.

Do góry

Reklama