Home / Newsy / Na żywo: Pogoń – Termalica!
Na żywo: Pogoń – Termalica!

Pogoń Szczecin – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:0 (0:0)

90+5′ Sędzia kończy spotkanie, mamy trzy punkty!

90′ Sędzia dolicza 5 minut.

88′ Z ostrego kąta strzelał Frączczak, Trela wybija na rzut rożny.

85′ Ostatnia zmiana w Pogoni. Schodzi strzelec dwóch bramek – Buksa, a zastępuje go Duncan.

84′ To już mógł być koniec. Z kontratakiem dwa na jeden wyszli Zwoliński i Błanik ale ten drugi strzelił prosto w bramkarza.

80′ Łukasz Zwoliński uderza głową ale wprost w ręce bramkarza Termalici.

78′ Ostatnia zmiana w Termalice. Schodzi Gutkovskis, wchodzi Śpiączka.

77′ Indywidualna akcja Błanika, zszedł do środka, podał do Buksy, ale ten źle uderzył piłkę i trafił w Zwolińskiego, który był na spalonym.

75′ Podwójna zmiana w Pogoni. Wejdzie na boisko Dawid Błanik, zastępuje Deleva. Wejdzie również Łukasz Zwoliński za Piotrowskiego.

70′ Próbuje odpowiedzieć Termalica, Nunes blokuje jednak dośrodkowanie i “Słonie” mają rzut rożny. Nic jednak z tego nie wyszło.

68′ Tym razem dośrodkowanie Nunesa, Buksa strzela, ale nogą i piłka przelatuje nad bramką. Głową by strzelił.

64′ Kolejna zmiana w Termalice. Wchodzi Guba, zastępuje Łukasza Piątka.

62′ Drygas zderzył się głową z Trelą. Groźnie to wyglądało…

58′ Pogoń nie odpuszcza i chce wbić kolejną bramkę. Przed chwilą centro-strzałem popisał się Nunes, piłka minęła wszystkich i odbiła się od słupka.

54′ ALEŻ ON SIĘ ROZKRĘCIŁ! Adam Buksa i 2:0 dla Pogoni!

50′ W KOOOŃCU! 1:0 Adam Buksa!

46′ Obie drużyny na boisku, zaczynamy drugą połowę!

45+1′ Koniec pierwszej połowy. 0:0.

45′ Sędzia dolicza jedną minutę.

43′ Żółtą kartką ukarany Grzelak.

40′ Tym razem akcja lewą stroną. Dwujkowa akcja Drygasa i Nunesa, Rico strzela, ale minimalnie nad bramką.

35′ Kontrę wyprowadziła drużyna Pogoni, całe boisko z piłką przebiegł Delev, ale później za długo trzymał piłkę przy nodze i Termalica zdążyła wrócić pod własne pole karne.

29′ Po raz kolejny akcja prawą stroną boiska. Dośrodkowywał Delev prosto na głowę Buksy, ale Trela wybija na rzut rożny.

23′ Zdecydowanie częściej atakujemy prawą stroną boiska. Dośrodkowywał Frączczak, Buksa strzelił jednak ponad bramką.

22′ Będzie wymuszona zmiana w Termalice. Zejdzie z boiska Stefanik, zastąpi go Iancu.

19′ Bardzo dobry strzał Tomasza Hołoty z 25 metrów. Broni jednak Trela.

15′ Dośrodkowanie z rzutu rożnego piłkarzy z Niecieczy, bardzo groźnie z woleja uderza Gergel, ale świetnie broni Załuska.

13′ Przeważa Pogoń, Termalica ma problemy z tym, żeby wyjść z piłką poza własną połowę.

8′ Pierwsza groźna akcja Bruk-Betu. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głową uderzał Kupczak, ale wprost w ręce Załuski.

2′ Bardzo mocno zaczęła Pogoń. Prawą stroną ruszył Piotrowski, dośrodkował, ale piłkę wybił obrońca Teralici na rzut rożny.

1′ Rozpoczyna Termalica! Po zwycięstwo!

Jak padła bramka?:

1:0 – Kolejna już akcja prawą stroną boiska. Delev zagrał piłkę do obiegającego go Drygasa, ten wrzucił w pole karne i najwyżej wyskoczył Adam Buksa.

2:0 – Prawie identyczna akcja do tej sprzed kilku minut. Tym razem dośrodkowaniem popisał się Rapa, a kolejnym uderzeniem z głowy popisał się Buksa.

Pogoń Szczecin: 1. Załuska – 2. Rapa, 21. Rudol, 25. Dvali, 77. Nunes  – 11. Delev (75′ Błanik), 20. Hołota, 4. Piotrowski (75′ Zwoliński), 14. Drygas, 9. Frączczak – 18. Buksa (85′ Duncan)

Rezerwowi: 53. Budziłek, 8. Błanik, 10. Kort, 13. Duncan, 15. Matynia, 24. Niepsuj, 93. Zwoliński

Termalica Bruk-Bet Nieciecza: 12. Trela – 17. Szeliga, 25. Kupczak, 77. Putivtsev, 6. Grzelak – 7. Gergel, 28. Piątek (64′ Guba), 5. Jovanović, 10. Stefanik (22′ Iancu), 20. Pawłowski – 21. Gutkovskis (78′ Śpiączka)

Rezerwowi: 82. Mucha, 3. Toivio, 16. Miković, 18. Śpiączka, 19. Guba, 30. Puerce, 80. Iancu

Trenerzy: Kosta Runjaic i Jacek Zieliński

Sędzia: Bartosz Frankowski

Żółte kartki: Grzelak