Falstart na inaugurację.

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 1:2 (1:2)

Bramki:

Jak padły bramki?:

0:1 Wisła dostała rzut wolny tuż przed polem karnym. Carlos Lopez uderzył bezpośrednio, Załuska nawet nie drgnął.

0:2 Sebastian Rudol zawalił akcję. Przepuścił Patryka Małeckiego, który wpadł w pole karne i podał do Brleka. Ten nie miał problemu z wpakowaniem piłki do pustej bramki.

1:2 Piłkarz Wisły zagrywa piłkę ręką w polu karnym. Adam Gyurcsó z rzutu karnego pokonuje Juliana Cuestę.

90+3′ Koniec meczu! Pogoń przegrywa na inaugurację z Wisłą 1:2.

90′ Sędzia dolicza trzy minuty.

86′ Na boisku nie dzieje się obecnie nic ciekawego…

84′ Ostatnia zmiana w Wiśle. Za Francicso Veleza Zoran Arsenić.

77′ Kolejna zmiana w Wiśle. Jakub Bartosz za Rafała Boguskiego.

75′ Ale akcja Węgra. Szkoda, że nie wpadło…

74′ W Pogoni za Kamila Drygasa wchodzi Sebastian Kowalczyk.

72′ Zmiana w zespole Wisły. Opuszcza boisko Carlos Lopez, a w jego miejsce debiutujący w Wiśle były piłkarz Pogoni – Kamil Wojtkowski.

66′ Na ten moment więcej okazji do zdobycia gola miała Pogoń – 6, a Wisła 4.

55′ Ładnie urwał się Murawski po wyrzucie z autu, ale nikt tego nie skończył.

47′ Ale podanie Murawskiego! Gyurcsó strzelił, Cuesta z problemami na rożny!

46′ Zaczynamy drugą połowę. Obie ekipy zaczną ją w takich składach w jakich kończyły.

45+2′ Koniec pierwszej połowy! Pogoń przegrywa z Wisłą 1:2, ale pozostawiła po sobie niezłe wrażenie. Czekamy z nadzieją na drugą połowę!

45+1′ Ale obrona Cuesty! Kort prawie by zaliczył wejście smoka.

43′ Na boisku za Listkowskiego pojawia się Kort.

40′ Listkowski znowu leży na murawie. Chyba będzie potrzebna zmiana.

37′ Tym razem role się odwróciły. Listkowski wyciął równo z trawą w środku pola Francisco Valeza i obejrzał żółtko.

34′ Ale okazja! Jarosław Fojut głową minimalnie obok bramki! Mało brakowało do wyrównania.

33′ Kolejna żółta po faulu na Listkowskim. Tym razem ukarany Francisco Velez.

32′ GOOOOOOLLL! Adam Gyurcsó! Już tylko 1:2!

31′ …rzut karny dla Pogoni po zagraniu ręką!

31′ Ricardo Nunes dośrodkowuje piłkę z wolnego i…

30′ Żółta dla Gonzaleza po faulu na Marcinie Listkowskim.

18′ Już 0:2 dla Wisły. Zdobywcą Petar Brlek.

16′ Bramka dla Wisły. Zdobywcą Carlos Lopez.

14′ Groźny faul przed naszą bramką. Wisła będzie miała wolny.

10′ Pierwsza lepsza akcja Pogoni. Z kontrą wyszedł Listkowski, opanował trudną piłkę, która trafiła w końcu do Gyurcsó. Ten zszedł dośrodka i uderzył – niecelnie.

3′ Urazu nabawił się Marcin Listkowski, ale wrócił już na boisko.

1′ Zaczynamy!

20:24 Kolejki do kas są ogromne. Kupujcie bilety wcześniej!

20:19 Już po rozgrzewce, za 10 minut zaczynamy!

19:54 W najlepsze trwa rozgrzewka. Trybuny powoli się zapełniają. Są też już pierwsi kibice Wisły.

19:40 Witamy ze stadionu!

Pogoń: Załuska – Rudol, Rapa, Fojut, Nunes – Hołota, Murawski – Listkowski, Drygas, Gyurcso – Zwoliński.

Rezerwowi: Henger, Piotrowski, Tsintsadze, Kort, Matynia, Walukiewicz, Kowalczyk

Wisła: Cuesta – Cywka, Gonzalez, Głowacki, Sadlok – Boguski, Fran Velez, Brlek, Małecki – Carlitos, Ondrasek.

Rezerwowi: Buchalik, Arsenić, Halilović, Bartosz, Stilić, Brożek, Wojtkowski.