Home / Newsy / Misja “Jagiellonia” na półmetku
Misja “Jagiellonia” na półmetku

Misja “Jagiellonia” na półmetku

W środowy poranek piłkarze Pogoni Szczecin spotkali się na przedostatnim treningu w Szczecinie. Jutro, po porannych zajęciach cała drużyna uda się w podróż do Białegostoku, gdzie w piątek o godzinie 18:00 zmierzy się z miejscową Jagiellonią.

Trener Runjaic nie ma zbyt dużych zmartwień przed spotkaniem z “Jagą”. Wiemy, że z drużyną do Białegostoku nie pojedzie Jakub Piotrowski, który musi pauzować w tej kolejce za nadmiar żółtych kartek (w meczu z Piastem obejrzał 4. żółty kartonik). Z drużyną nie trenuje także Rafał Murawski, który podczas dzisiejszego treningu ćwiczył indywidualnie. W spotkaniu z Piastem Gliwice doświadczony pomocnik nabawił się urazu łydki. Na treningu pojawili się młodzi zawodnicy: Aron Stasiak i Maciej Żurawski. Reszta drużyny jest zwarta i gotowa na walkę o zwycięstwo.

Piłkarze biorący udział w środowych zajęciach:

Łukasz Załuska, Adrian Henger, Jakub Bursztyn, Ricardo Nunes, Hubert Matynia, Jarosław Fojut, Lasha Dvali, Sebastian Walukiewicz, Sebastian Rudol, Cornel Rapa, David Niepsuj, Jakub Piotrowski, Tomasz Hołota, Maciej Żurawski, Sebastian Kowalczyk, Dawid Kort, Kamil Drygas, Mate Tsintsadze, Marcin Listkowski, Dariusz Formella, Spas Delev, Adam Gyurcso, Adam Frączczak, Łukasz Zwoliński

Źródło: własne

Misja “Jagiellonia” na półmetku
Oceń

Komentowanie wyłączone.

Do góry

Reklama