Home / Newsy / Kosta Runjaic: Nie każdy pokazał to, co pokazuje na treningu
Kosta Runjaic: Nie każdy pokazał to, co pokazuje na treningu

Kosta Runjaic: Nie każdy pokazał to, co pokazuje na treningu

Trenerzy Kosta Runjaic oraz Gino Lettieri po meczu Pogoń Szczecin – Korona Kielce.

Kosta Runjaic: Z pewnością nie możemy być zadowoleni ani z wyniku, ani z tego jak graliśmy w drugiej połowie. W pierwszej części gra była wyrównana, udało nam się szybko wyjść na prowadzenie, ale oczekiwałem, że drużyna będzie pewniejsza siebie grając na własnym boisku i prowadząc. Postanowiliśmy, że w tej drugiej połowie dalej spróbujemy utrzymywać prowadzenie i spróbujemy zwalczać akcje przeciwnika, ale nie było tego widać w drugiej części gry. Taki błąd jak ten przed rzutem rożnym nie może się zdarzyć w Ekstraklasie. Nie ma absolutnego znaczenia, czy to był zawodnik młody, czy stary, każdy ma cholerny obowiązek pokazać, że coś potrafi, a tego nie zrobili. Na szczęście nasz przeciwnik też nie był w najlepszej formie i ten mecz nie zasłużył na zwycięzcę.

Gino Lettieri: Pierwsza połowa to była najgorsza połowa odkąd jestem w Koronie. To było bardzo słabe. W drugiej połowie trochę zmieniliśmy i było widać poprawę w grze. Sądzimy, że w drugiej połowie było widać na co nas stać i mieliśmy okazje, żeby ten mecz nawet wygrać. Gdybyśmy tak zagrali w pierwszej połowie, z takim zaangażowaniem, to być może byśmy tutaj zwyciężyli. Szkoda tych straconych punktów, tak samo było na Lechii. Zagraliśmy słaby mecz, ale mogliśmy wygrać. Oby nam tych punktów później nie brakowało.

Chcemy zwrócić uwagę jeszcze na to, że piłka nie jest najważniejsza. Wiemy, co przydarzyło się Adamowi Frączczakowi. Chcemy z naszej strony, ze strony Korony Kielce życzyć wszystkiego dobrego i żeby jak najszybciej Adam wrócił do zdrowia.

Kosta Runjaic: Nie każdy pokazał to, co pokazuje na treningu
3 (60%) 1 vote

Komentowanie wyłączone.

Do góry

Reklama