Home / Newsy / Kosta Runjaic: “Możemy mówić o falstarcie”
Kosta Runjaic: “Możemy mówić o falstarcie”

Trenerzy na pomeczowej konferencji prasowej.

Kosta Runjaic: Na początek muszę powiedzieć, że to nie jest piękny poniedziałkowy wieczór dla nas wszystkich. Przegraliśmy mecz, który chcieliśmy wygrać. To druga porażka w drugim meczu, więc możemy mówić o falstarcie. Następny mecz już w piątek, także trzeba zamknąć ten rozdział i przygotować się do kolejnego meczu. Brzmi prosto, ale to olbrzymie wyzwanie. Jeżeli chodzi o mecz, to niestety padły bramki po bardzo prostych błędach, po kwadransie mieliśmy już 0:2, a przy tych temperaturach to nie jest łatwa sprawa. Musimy zaakceptować krytykę i musimy doprowadzić do tego, żeby wyzbyć się prostych błędów. Być może ktoś nie uwierzy, ale nasz zespół walczył do samego końca. W drugiej połowie mieliśmy możliwość żeby zdobyć te jedną bramkę, co dałoby nam więcej energii. Ale jeżeli nie wykorzystujemy takich szans, to zostajemy z pustymi rękoma.

Waldemar Fornalik: Jesteśmy zadowoleni ze zdobyczy punktowej. W dwóch meczach wyjazdowych mamy komplet. Przed przerwą graliśmy dobrą piłkę, ale powiedzieliśmy sobie, że ten mecz nie jest jeszcze wygrany. I tak było. Pogoń zepchnęła nas do głębokiej defensywy. Ratowaliśmy się ofiarnymi interwencjami. Nie udało się zdobyć trzeciej bramki i zamknąć spotkanie. Jesteśmy jednak zadowoleni z tego wyniku.