Home / Newsy / Kosta Runjaic: “Końcówka była emocjonująca, ale schodzimy z boiska jako zwycięzcy”
Kosta Runjaic: “Końcówka była emocjonująca, ale schodzimy z boiska jako zwycięzcy”

Kosta Runjaic: “Końcówka była emocjonująca, ale schodzimy z boiska jako zwycięzcy”

Trenerzy po meczu Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław.

Tadeusz Pawłowski (Śląsk Wrocław): Strzeliliśmy dwie bramki na wyjeździe. To mogło wystarczyć do zdobycia punktu w Szczecinie. Ale, niestety, trzy gole straciliśmy po stałych fragmentach gry. To mnie martwi, bo cały tydzień nad tym pracowaliśmy. Problemem jest też dużo kontuzji. Będziemy jednak walczyli dalej, teraz mamy mecz u siebie.

To było spotkanie walki, do tego na miękkim boisku. W naszej postawie jest dużo nerwowości, można powiedzieć, że gramy “o spadek”. Dlatego nie chciałbym w tym momencie zrzucać odpowiedzialności na młodych zawodników, to być może za duże ryzyko. Ale jeżeli nasza gra dalej będzie tak wyglądała, to nie będę miał wyjścia i na nich postawię.

Kosta Runjaic (Pogoń Szczecin): To był dobry mecz. Odnieśliśmy ważna wygraną i mamy na koncie trzy punkty. Myślę, że w obu połowach byliśmy lepszą drużyną, ale nie wykorzystaliśmy wielu szans i dlatego w końcówce było nerwowo. To jest piłka nożna w całej okazałości. Najważniejsze, że schodzimy z boiska jako zwycięzcy i przez kilka dni możemy odetchnąć.

Gole straciliśmy w bardzo prosty sposób, znowu ze stałych fragmentów gry. Choroba tracenia łatwych bramek trapi Pogoń od początku sezonu i to właśnie dlatego zespół jeszcze niedawno był na ostatnim miejscu w ligowej tabeli.

Kosta Runjaic: “Końcówka była emocjonująca, ale schodzimy z boiska jako zwycięzcy”
Oceń

Komentowanie wyłączone.

Do góry

Reklama