Home / Newsy / Kosta Runjaic: “Chciałbym być w takim kryzysie jak Legia”
Kosta Runjaic: “Chciałbym być w takim kryzysie jak Legia”

Kosta Runjaic: “Chciałbym być w takim kryzysie jak Legia”

Konferencja prasowa z trenerem Kostą Runjaicem przed meczem z Legią Warszawa.

Kosta Runjaic: Ja chętnie byłbym w takim kryzysie jak Legia teraz. To jest bardzo dobry zespół i nie bez powodu jest na samej górze, z wieloma doświadczonymi piłkarzami. Wiem, że Legia jest takim klubem jak Bayern w Niemczech. Jest to taki zespół, który chce co roku wygrać ligę, drużyna, która jest skazana na to by wygrywać. Dwa ostatnie mecze przegrali, ale takie mecze się zdarzają nawet takiej drużynie. Ale nie będzie to miało znaczenia w Warszawie. Nie mogę powiedzieć kto będzie grał, na pewno wypadnie Murawski. Urazu doznał ostatnio też Ricardo Nunes i nie uczestniczył w jednym treningu, ale wczoraj już wrócił do treningów regeneracyjnych.  Sytuacja kadrowa jest bardzo dobra. Decyzje kto pojedzie podejmiemy prawdopodobnie jutro.

O sposobie na mecz z Legią:

Mogę powiedzieć, że trochę inaczej zaczniemy w Warszawie, dzisiaj chce coś spróbować podczas treningu, ale mam też dwa inne pomysły. To co pokazaliśmy w ostatnim meczu nie wystarczy w Warszawie na punkt. Nasz skład będzie na pewno wysoce zmotywowany, mamy dużo dobrych jakościowo zawodników, którzy potrafią grać dobrze w piłkę.

O Lashy Dvalim:

Bardzo dużo zrobił w kierunku tej dobrej gry. Jest to jeden z zawodników, który najlepiej się rozwinął podczas mojego pobytu. Jest ważną podporą w defensywie, a teraz okazuje się, że także w ofensywie. I to jest taka cecha nowoczesnego stopera. Ja uważam, że taki powinien strzelać 5-6 bramek w sezonie.  Przed nami kilka meczów i mam nadzieję, że on będzie jeszcze lepiej się rozumiał z Rudolem i poprawiali grę w defensywie.

 

Kosta Runjaic: “Chciałbym być w takim kryzysie jak Legia”
Oceń

Komentowanie wyłączone.

Do góry

Reklama