Home / Newsy / Kort w Wiśle, Stilić w Pogoni. Oba tematy daleko od finalizacji
Kort w Wiśle, Stilić w Pogoni. Oba tematy daleko od finalizacji

Kort w Wiśle, Stilić w Pogoni. Oba tematy daleko od finalizacji

Wisła Kraków chciała pozyskać Dawida Korta z Pogoni Szczecin, ale pod Wałami Chrobrego odrzucili ofertę „Białej Gwiazdy” – czytamy na łamach Dziennika Polskiego.

Od 1 stycznia kluby mogą dokonywać transferów. Już wcześniej jednak prowadzone były rozmowy w sprawie przenosin zawodników. Nowych piłkarzy szuka również Wisła Kraków, a tak jak informowaliśmy, w jej kręgu zainteresowania pozostawał Dawid Kort z Pogoni Szczecin. Piszemy w czasie przeszłym, bo w tym momencie nie ma rozmów między klubami z Krakowa i Szczecina na temat ewentualnego transferu 21-letniego wychowanka Pogoni – pisze w tekście dziennikarz Bartosz Karcz.

– Mogę potwierdzić, że Wisła była zainteresowana Dawidem Kortem i nawet przysłała w jego sprawie zapytanie do nas – mówi gazecie p.o. dyrektora sportowego Pogoni Maciej Stolarczyk. – Mówię zapytanie, bo trudno to było nazwać nawet ofertą transferu. Krakowianie chcieli wypożyczyć Korta za darmo. Nas taka opcja nie interesowała i tak też odpowiedzieliśmy Wiśle. Od tamtego momentu krakowianie się nie odezwali, więc trudno mi spekulować, czy są zainteresowani dalej Kortem, czy nie. U nas nie ma piłkarzy nie na sprzedaż. W sprawie każdego zawodnika jesteśmy gotowi rozmawiać, ale musi wpłynąć do klubu konkretna oferta finansowa. A

Skoro jesteśmy już przy finansach, to zarówno w Pogoni, jak i Wiśle chętnie widzieliby Semira Stilicia. I zarówno w Szczecinie, jak i Krakowie, na przeszkodzie stają póki co, pieniądze. Mówiąc inaczej, Stilić ma dość wysokie wymagania, jeśli chodzi o kontrakt i trudno w tym momencie przesądzać, gdzie ostatecznie Bośniak wyląduje.

– Ja mogę potwierdzić tylko, że z Semirem rozmawiamy, że chcemy go w Pogoni i że… są to bardzo trudne rozmowy. Czas pokaże, jak one się zakończą – przyznaje Stolarczyk.

źródło: Dziennik Polski

Komentowanie wyłączone.

Do góry

Reklama