Home / Newsy / Piłkarze rzucają wyzwanie kibicom, walczymy o frekwencję na Łęcznej!
Piłkarze rzucają wyzwanie kibicom, walczymy o frekwencję na Łęcznej!

Piłkarze rzucają wyzwanie kibicom, walczymy o frekwencję na Łęcznej!

Poniedziałkowa frekwencja, najdelikatniej rzecz ujmując, nie należy do najlepszej w T-Mobile Ekstraklasie. W tym względzie nie mamy jednak czego się wstydzić. Jesienią Pogoń grała u siebie w pierwszy dzień tygodnia tylko raz, z Piastem Gliwice. Ten mecz oglądało z trybun 7583 kibiców i – biorąc pod uwagę cały sezon – była to trzecia najlepsza poniedziałkowa frekwencja w całej lidze. 

W poniedziałki więcej osób widziało na żywo tylko mecze Legia Warszawa – Cracovia (12 510) i Jagiellonia Białystok – GKS Bełchatów (12 307). Po kilkunastu kolejkach przerwy Portowcy znów grają w poniedziałek w Szczecinie. Tym razem ich przeciwnikiem będzie jeden z beniaminków – Górnik Łęczna. Szczecinianie chcieliby odegrać się za jesienną porażkę na Lubelszczyźnie 2:4, ale do tego potrzebują wsparcia kibiców. Fani mogą pomóc, stawiając się licznie na stadionie.

Piłkarze chcieliby też poprawić jesienną poniedziałkową frekwencję i dlatego rzucili wyzwanie kibicom! Jeśli na mecz z Górnikiem Łęczna przyjdzie przynajmniej 7584 kibiców, piłkarze ufundują 10 000 balonów na kolejne ligowe spotkanie w Szczecinie – z Lechią Gdańsk (13 marca, piątek, 20.30). Tylko od Was zależy, czy Portowcy będą musieli sięgnąć do kieszeni i zrzucić się na baloniadę! Czy fani sprostają wyzwaniu piłkarzy? Przekonamy się już w najbliższy poniedziałek, 2 marca, o g. 18.

Dodatkowo przypominamy, że mając Pasiaka kupionego na meczu z Lechem, na mecz z Górnikiem wchodzisz za darmo!

 

źródło: Pogoń Szczecin SA

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*

Do góry

Reklama