Home / Newsy / Kazimierz Moskal: “To jest mecz sezonu”
Kazimierz Moskal: “To jest mecz sezonu”

Kazimierz Moskal: “To jest mecz sezonu”

Kazimierz Moskal i Adam Gyurcso przed sobotnim spotkaniem z Lechią Gdańsk.

Kazimierz Moskal: Przed nami ostatni mecz fazy zasadniczej. To dla nas spotkanie sezonu. Dobra informacja jest taka, że wszystko jest w naszych rękach, nogach i głowach. Stan kadrowy wygląda następująco. Rafał Murawski nadal leczy uraz łydki i trenuje indywidualnie. Sebastian Rudol pauzuje z kartki. Reszta jest do mojej dyspozycji.

Nie chcemy patrzeć na innych, nie kalkulujemy i nie liczymy. Co będzie, jak już awansujemy do ósemki? Na razie nie zaprzątam sobie tym głowy. Mam nadzieję, że kolejne ważne momenty.

Adam Gyurcso: Myślę, że mamy dobry okres. Dwa mecze z rzędu wygraliśmy i wynikowo wygląda to dobrze. Z Ruchem styl gry nie wyglądał najlepiej, ale jak idzie, to idzie. Teraz też chcemy wygrać i jesteśmy na to gotowi. Nie chcemy czekać na inne wyniki. Gramy u siebie, przyjdą kibice, którzy oczekują ósemki i naszej wygranej. Nie mamy wyjścia, musimy zwyciężyć.

Czy Lechia to najtrudniejszy rywal spośród tych, z którymi grają zespoły walczące o ósemkę? Wygrywaliśmy już z Termalicą, gdy ta była w wysokiej formie, zagraliśmy dobry mecz z Jagiellonią Białystok. Wszystko okaże się po pierwszym gwizdku, ale boiskowy charakter musi być po naszej stronie. To idealna szansa, żeby pokazać, że jesteśmy na takim samym poziomie jak oni i mamy tak samo dobrych piłkarzy. “Wystarczy” wygrać.

 

Jeden komentarz

  1. Meczem sezonu, miał być mecz 2 maja 2017 na Stadionie Narodowym. Takie mecze jak ten sobotni, to powinniśmy grać na luzie, mając zaklepany awans już parę tygodni wcześniej. Chyba po to była przeprowadzona zmiana trenera przed sezonem, aby teraz grać o najwyższe cele, a nie do ostatniej kolejki bić się o miejsce w ósemce. Chyba, ze zarządowi o to chodziło, aby zapewnić nam emocje do konca sezonu ……
    Jestem pewny, ze w tym meczu zawodnicy dadzą z siebie maksa, gdyż grają o coś więcej, niż awans do najlepszej ósemki. Grają przede wszystkim o wakacje, luz, swobodę, modne fryzury, nowe tatuaże, lansik w galeriach, wizyty w solarium. Mając po 30 kolejkach 7 lub 8 lokatę, automatycznie zapewniają sobie więcej czasu na spożytkowanie go, w różnych centrach próżniactwa i rozrywki.

    (4)

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*

Do góry

Reklama