Home / Newsy / Kazimierz Moskal: “Liczyła się tylko wygrana”
Kazimierz Moskal: “Liczyła się tylko wygrana”

Kazimierz Moskal: “Liczyła się tylko wygrana”

Trenerzy po meczu Ruchu z Pogonią.

Kazimierz Moskal, trener Pogoni Szczecin: Gratulacje dla drużyny. Dla nas nie był to ani łatwy, ani ładny mecz. Nie graliśmy dobrego spotkania, ale nie grał go też Ruch Chorzów. Muszę przyznać, że wpływ na to wszystko miały na pewno warunki atmosferyczne. Wiejący wiatr nie pomagał w dobrej grze. Dla nas najważniejsze było to, że tutaj wygraliśmy. Tylko to liczyło się dla nas. Istotne jest też to, że chociaż nie graliśmy dobrego spotkania, potrafiliśmy w końcówce meczu przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dzięki temu święta będą dla nas spokojniejsze i bardzo radosne.

Wszystkim kibicom chciałbym również życzyć spokojnych i rodzinnych świąt.

Waldemar Fornalik, trener Ruchu Chorzów: Niefart. W Kielcach przegrywamy po rykoszecie, dziś również. Można dopisywać różne teorie do poziomu i stylu, ale dzisiaj mecz był jednak wyrównany. W końcówce mieliśmy chwilę dekoncentracji i to przeważyło.
Pogoń jest zespołem, który ma wartościowych zawodników, którzy dobrze operują piłką. Nie zawsze jednak mocniejsi na papierze wygrywają. My jednak przegrywamy, a w drugiej połowie zabrakło nam argumentów, by bardziej postraszyć rywali. Nie szukam też przyczyn porażki w absencjach.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*

Do góry

Reklama