Home / Newsy / Kazimierz Moskal: “Lepiej grało nam się 11 na 11”
Kazimierz Moskal: “Lepiej grało nam się 11 na 11”

Kazimierz Moskal: “Lepiej grało nam się 11 na 11”

Trenerzy po meczu.

Michał Probierz, trener Jagiellonii Białystok: Wiedzieliśmy, że Pogoń będzie zdeterminowana. W Szczecinie wszystko jest możliwe i było widać to od początku. Zachowanie Łukasza było nieodpowiedzialne. Trudno to ocenić na gorąco, zajęcia mamy teraz we wtorek i Łukasz będzie musiał przemyśleć swoje zachowanie. Muszę pochwalić drużynę za postawę w drugiej połowie za determinację, organizację gry oraz przygotowanie motoryczne – to było dla nas kluczowe.Graliśmy dobrze do samego końca. Mieliśmy okazję do zdobycia gola. Grając w 10 musimy przyjąć z zadowoleniem ten remis.

Kazimierz Moskal, trener Pogoni Szczecin: Moim zdanie weszliśmy nieźle w ten mecz. Lepiej nam się grało 11 na 11. W przerwie mówiliśmy, że nie będzie łatwo grać jednego więcej. Dużo utrzymywaliśmy się przy piłce, ale niewiele z tego wynikało. Dopiero w końcówce była klarowana okazja. Było dużo nerwowości w naszych poczynaniach i trudno nam było sforsować obronę Jagiellonii.

8 komentarzy

 1. pakuj sie MOSKAL.Szczecin żegna

  (6)
 2. Do spadku Górnik Łęczna na 99%. Niestety wychodzi na to, że drugim spadkowiczem będzie Pogoń. Ruch jest na fali, Piast pod wodzą Wdowczyka gra tez dobrą piłką, beniaminki Arka i Płock powinny dać radę, Cracovia tez zapewne się podniesie, Śląsk wczoraj wygrał na wyjezdzie. Nie mamy żadnych argumentów, żeby utrzymać w Szczecinie Ekstraklase. Jedyna nadzieja, że np. Korona Kielce w ostatniej chwili wypadnie z ósemki i podąży drogą Podbeskidzia z poprzedniego sezonu. Za wszystko podziękujmy Mroczkowi i Stolarczykowi. To oni niosą tą trumnę, a pomagają im Boris i Adamczuk. Nabożeństwo pogrzebowe już rozpoczęte. Za parę tygodni opuścimy trumnę do grobu i pozostaną tylko wspomnienia, takie jak Bydgoszcz 2010 i Gdynia 2012.

  (1)
 3. Andrew idź się utop dzieciaku i przestań siać ferment. Jak masz coś z deklem to chodź na futsal. A swoją drogą to dlaczego taki szrot gra a zdolniesi i może lepsi na ławie albo trybunach?? Moskal nie uratujesz się jak będziesz cykor….Po ległej już się zrobi bardzo gorąco…..

  (2)
 4. Gdyby był bramkarz od lipca to by było 10 pkt więcej…

  (3)

 5. Pójdę się utopić ale razem ze mną utopi się cały klub MKS “Pogoń Szczecin”. Zresztą już powoli musimy “chwytać sie brzytwy”, bo patrząc na ilość punktów potrzebnych do górnej ósemki i perspektywe najbliższych meczów, to nie pozostaje nic innego jak właśnie iść i utopić się. Prędzej my utopimy się w tym goownie serwowanym przez Mroczka i Stolarczyka, niż z ligi spadnie Ruch albo Piast. Mroczek już zapracował sibie na to, aby stawiać go w jednym rzędzie z Ptakiem i Gondorem. Wielka trójca szczecińskich grabarzy- Gondor, Ptak i Mroczek.

  (-5)
 6. Czy wszyscy kibice to takie BEKSY ,gdzie po każdym meczu słychać płacz ? Pierwsza połowa wyglądała bardzo dobrze , Rapa na stoperze grał jak profesor , Niepsuj tez dobrze radził sobie na prawej obronie dopiero po jego zejściu i roszadach w ustawieniu gra siadła . Natomiast druga połowa to Jaga w głębokiej defensywie nastawiona na kontry i niestety Mate grał bardzo słabo zwalniał akcje i wyglądało to tak jakby Moskal był zadowolony z remisu . Dla mnie jest istotne że drużyna wyglądała dobrze fizycznie , prezentowała się lepiej niż w Lublinie jedynie Gyurcso ciągle udaje że gra o Gruzinie już wspomniałem , Niepsuj na plus tylko znowu wypadnie przez kontuzję . Zostały 4 mecze rundy zasadniczej jeszcze wiele może się zmienić , Zobaczcie jaką zdobycz punktową zaliczył Czesław na wiosnę i głowa do góry a nie płacz że spadniemy !

  (2)
 7. Jeśli drużynie gra się lepiej w jedenastu na jedenastu niż w jedenastu na dziesięciu, to może w następnym meczu w pierwszej minucie niech jeden z zawodników wyłapie czerwoną kartkę i zagrajcie dziesięciu na jedenastu? Mnie wychodzi ze słów Moskala, że im mniejsza przewaga personalna tym lepiej, więc pewnie lepiej dla drużyny będzie gdy to tę przewagę personalną dostanie przeciwnik.

  (3)
 8. Kaziu, co ty pieprzysz?! Mogłęś zdjąć jednego zawodnika i miałbyś po równo!

  (3)

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*

Do góry

Reklama