Home / Newsy / Kazimierz Moskal: “Chcemy do końca liczyć na siebie? Musimy wygrać”
Kazimierz Moskal: “Chcemy do końca liczyć na siebie? Musimy wygrać”

Kazimierz Moskal: “Chcemy do końca liczyć na siebie? Musimy wygrać”

Konferencja prasowa przed sobotnim spotkaniem z Ruchem Chorzów.

Kazimierz Moskal: Przed nami mecz z Ruchem Chorzów. Co prawda w każdym spotkaniu gramy o zwycięstwo, ale teraz już naprawdę musimy wygrać. To są dwa ostatnie spotkania przed podziałem i trzeba zdobyć trzy punkty, jeśli chcemy do końca liczyć tylko na siebie. To niewygodny rywal, więc musimy zagrać bardzo konsekwentnie i skutecznie.

Mamy problemy kadrowe. Rafał Murawski nie trenował i w sobotę nie zagra. Z drobnym urazem zmagał się też Ricardo Nunes, ale dzisiaj ma wyjść na trening i jak wszystko będzie okej, to pojedzie do Chorzowa. Wcześniej trenował tylko indywidualnie.

Nie sądzę, żeby sytuacja w Ruchu miała wpływ na ich postawę na boisku. Kilka zespołów nie ma już szans na walkę o ósemkę, ale nadal potrzebne są im punkty. Mimo podziału, każda zdobycz będzie się dla nich liczyła w walce o utrzymanie.

Marcin Listkowski: Wszystko jest w naszych rękach, a ostatnimi czasy jesteśmy w dobrej dyspozycji. Pozostaje nam to tylko udowodnić.

“Dziesiątka” nie jest dla mnie nowa. Przed przyjściem do Pogoni grałem już na tej pozycji. Czuję się tam dobrze, mogę mieć piłkę przy nodze, a to lubię.

 

3 komentarze

 1. Na przekór trenerowi powiem że kłopoty kadrowe są naszą szansą , widzieliśmy już w wielu spotkaniach jak grała drużyna w pełnym składzie . Słowa trenera że w każdym meczu gramy o zwycięstwo to taki slogan z drugiej strony potwierdzenie małego doświadczenia , były mecze w tym sezonie jak choćby z Wisłą w Płocku gdzie Kaczmarek definitywnie grał na remis a Moskal w końcówce się odkrył i straciliśmy dwie bramki i jeden punkt a Wisła zdobyła dwa więcej , jak wyglądałaby dzisiaj tabela biorąc pod uwagę tylko ten jeden mecz , takie drobnostki a składają się na obraz całego sezonu i mówią o doświadczeniu trenera . Wiem że na pewno nie możemy przegrać w Chorzowie a w dwóch ostatnich meczach potrzebujemy 4 punkty .

  (1)
  • I co z tego Panie kibić ,kogo to obchodzi?kto jest tym zainteresowany?Panie kibic.Ważniejsze okazało się po spotkaniu Pana prezesa z Dziennikarzem jest to że Delav chodzi na kurs,że Gruzin się ożenił i że dalej będą paragony oraz że MOskal to taki Probierz .Co na to Probierz żeby się chłop nie obraził.To są problemy Panie kibic,a o papierze toaletowym nie było mowy?.

   (0)
 2. Wcale nie musicie wygrywać, Trener dobry nie w tym to w następnym sezonie pokaże co potrafi.a że w innej lidze .To co czasami trzeba upaść żeby potem wstać. Ubudubu niech nam żyje prezes klubu.

  (0)
Do góry

Reklama