Home / Newsy / Jakub Piotrowski: Genk stwarza idealne pole do rozwoju
Jakub Piotrowski: Genk stwarza idealne pole do rozwoju

Jakub Piotrowski: Genk stwarza idealne pole do rozwoju

Jakub Piotrowski opuści Pogoń Szczecin i przeniesie się do belgijskiego KRC Genk. Kontrakt “Kasztiego” obowiązywać będzie przez najbliższe trzy lata, a w umowie zawarto również opcję automatycznego przedłużenia o kolejny sezon.

Dopięcie transferu do zespołu “De Smurfen”, czyli Smerfów, było dla Piotrowskiego bardzo ważne, albowiem sam zawodnik chce się szybko zaaklimatyzować w nowym otoczeniu. Kuba do nowej drużyny dołączy tuż po otwarciu okienka transferowego, a więc będzie mógł przejść okres przygotowawczy od początku.

-Cieszę się, że transfer został domknięty już teraz. Dzięki temu będę mógł spędzić z drużyną cały okres przygotowawczy, co na pewno pomoże
mi w aklimatyzacji i wdrożeniu do zespołu – mówi Jakub Piotrowski.

Genk słynie z tego, że umie rozwinąć i wypromować młodego zawodnika. To właśnie stamtąd wyszli tacy piłkarze jak Thibaut Courtois, Yannick Carasco czy Kevin De Bruyne. Reprezentujący interesy piłkarza, Przemysław Pańtak, nie ukrywa, że wraz ze swoim podopiecznym liczą na to, iż przejście do belgijskiej drużyny, będzie dobrym ruchem.

-Wierzymy, że Genk będzie dobrym klubem dla Kuby pod kątem rozwoju. Pierwsze kroki stawiali tutaj Thibaut Courtois, Kevin
de Bruyne, Divock Origi czy Yannick Carasco. Kuba ma szansę pójść w ich ślady – mówi Przemysław Pańtak, szef agencji
F-MG.com, która reprezentuje interesy zawodnika.

 

źródło/foto: F-MG.com

Jakub Piotrowski: Genk stwarza idealne pole do rozwoju
Oceń

Komentowanie wyłączone.

Do góry

Reklama