Home / Newsy / Jak wygląda sytuacja kadrowa w Pogoni?
Jak wygląda sytuacja kadrowa w Pogoni?

Jak wygląda sytuacja kadrowa w Pogoni?

Nie wszyscy piłkarze Pogoni wznowili treningi po zimowej przerwie, ponieważ zmagają się z kontuzjami lub rehabilitują po przebytych urazach/zabiegach. Możemy być jednak optymistami. Wszystko wskazuje na to, że na obozie w Cyprze trener Kazimierz Moskal może mieć do dyspozycji cały zespół.

Najdłużej będzie oczywiście trzeba poczekać na Spasa Deleva, który przechodzi rehabilitację po zerwaniu więzadła pobocznego w kolanie. Data jego powrotu nie jest znana, ale wszystko przebiega optymistycznie i nadspodziewanie szybko. Bułgar jest już w Szczecinie. Ćwiczy indywidualnie i przechodzi kolejne badania.

Rafał Murawski i Łukasz Zwoliński w grudniu przeszli zabiegi operacyjne. Ten pierwszy dzisiaj brał już udział w rozgrzewce, a potem indywidualnie biegał. “Zwolak” na boisku jeszcze się nie pojawił, nie brał też udziału w badaniach. Obaj mają jednak pojechać do Pogorzelicy na pierwsze tegoroczne zgrupowanie. Szczególnie kapitan wygląda już na prawie gotowego do grania.

W pełnym treningu są już natomiast Seiya Kitano oraz Ricardo Nunes. Po ich urazach nie widać śladu. Z zespołem trenuje też zdolna młodzież. Między innymi Dawid Zieliński i Sebastian Kowalczyk.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*

Do góry

Reklama