Home / Newsy / Godzina Piotrowskiego. Tylko remis na Wyspach Owczych
Godzina Piotrowskiego. Tylko remis na Wyspach Owczych

Pomocnik Pogoni Szczecin Jakub Piotrowski zaliczył 62 minuty w spotkaniu eliminacji do młodzieżowych mistrzostw Europy. Reprezentacja Polski U-21 zanotowała niekorzystny wynik i sprawiła niemiłą niespodziankę. Zremisowała na wyjeździe z Wyspami Owczymi 2:2 i skomplikowała sobie sytuację w grupie. Wyrównującego gola strzeliła w 95. minucie.

10 listopada 2017, 17:45 – Thorshavn (Tórsvøllur)
Wyspy Owcze 2-2 Polska
Meinhard E. Olsen 51 (k), Bjarni Petersen 80 – Dawid Kownacki 35 (k), Jakub Bartosz 90

Wyspy Owcze: 12. Karstin Hansen – 3. Erlendur Magnusson, 14. Bjarni Petersen, 5. Bartal Wardum, 4. Ólavur Niclasen (82, 18. Jákup V. Olsen) – 7. Teit Jacobsen, 15. Betuel Hansen (90, 2. Ari Olsen), 8. Hákun Edmundsson, 6. Jákup B. Andreasen, 11. Meinhard E. Olsen (86, 9. Jóannes Bjartalíð) – 10. Jákup L. Thomsen.

Polska: 22. Tomasz Loska – 15. Jakub Bartosz, 3. Mateusz Wieteska, 5. Paweł Bochniewicz, 20. Robert Gumny – 16. Patryk Dziczek, 8. Jakub Piotrowski (62, 23. Konrad Michalak), 7. Szymon Żurkowski (75, 18. Paweł Tomczyk), 17. Bartosz Kapustka – 13. Karol Świderski (62, 10. Sebastian Szymański), 9. Dawid Kownacki.

żółte kartki: Petersen, K.Hansen – Kownacki, Dziczek.
czerwona kartka: Dawid Kownacki (79. minuta, Polska, za drugą żółtą).

źródło: Twitter/90minut.pl