Home / Newsy / Drużyny Akademii zakończyły rundę jesienną
Drużyny Akademii zakończyły rundę jesienną

Drużyny Akademii zakończyły rundę jesienną

Dzisiaj swoje występy w rundzie jesiennej zakończyły drużyny U17, U16 oraz U15 Pogoni Szczecin. Dwie z nich mierzyły się dziś przy ul. Witkiewicza. Drużyna U16 rywalizowała z poznańskim Lechem, natomiast U15 podejmowała KKS Kalisz.

O godzinie 12 doszło do starcia na szczycie Centralnej Ligi Juniorów U17, w której mierzyły się drużyny Akademii Pogoni oraz Kolejorza. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, ale spotkania na pewno nie można zaliczyć do tych nudnych, mimo, że Lech już przed meczem pewny był zdobycia mistrza jesieni, a Akademia Pogoni zajęcia drugiego miejsca.

AP Pogoń (wyjściowy): Idasiak – Potoczny, Balcewicz, Telicki, Delner – Lis, Kozłowski, K. Kort, Rybicki, Michalak – Krzysztofek.

 

Starsza z drużyn Pogoni grająca na co dzień w CLJ U17 mierzyła się z kolei w Bydgoszczy z miejscowym CWZS-em. Podopieczni trenera Tychowskiego pewnie pokonali gospodarzy tego meczu 3:0 i ostatecznie zajęli 3 miejsce w tabeli, tuż za młodszymi kolegami.

Prawdziwą goleadę o godzinie 14 zafundowali sobie z kolei piłkarze drużyny U15. Portowcy mieli załatwić formalność i meczem z ligowym outsiderem, KKS-em Kalisz przypieczętować mistrzostwo jesieni. I tak też się stało. Zawodnicy trenera Piotra Łęczyńskiego wygrali aż 13:0, a główne skrzypce w ofensywie grali Turski, Łukasiak, czy Samborski.

AP Pogoń (wyjściowy): Ł. Łęgowski – Kapela, Błesiński, Białczyk, Freilich – Bąk, M. Łęgowski, Łukasiak, Turski, Roszczyk –  Samborski.

Drużyny Akademii zakończyły rundę jesienną
Oceń

Komentowanie wyłączone.

Do góry

Reklama