Home / Newsy / Dietmar Brehmer i Robert Kolendowicz asystentami Kosty Runjaica. Rogalski koordynatorem Akademii.
Dietmar Brehmer i Robert Kolendowicz asystentami Kosty Runjaica. Rogalski koordynatorem Akademii.

Dietmar Brehmer i Robert Kolendowicz asystentami Kosty Runjaica. Rogalski koordynatorem Akademii.

Przygotowania do sezonu 2018/2019 rozpoczną się pod okiem sztabu szkoleniowego w częściowo nowym kształcie. Zmiana nastąpi także na stanowisku trenera-koordynatora Akademii Pogoni.

Nowymi asystentami trenera Kosty Runjaica będą Dietmar Brehmer (rozmowę z nim przeczytacie – TUTAJ) oraz dotychczasowy trener-koordynator Akademii Pogoni Szczecin – Robert Kolendowicz. Ze sztabu i klubu odchodzi natomiast Edi Andradina, który zrezygnował z pracy. Trener i były piłkarz żegna się z nami po siedmiu latach. Nieco ponad dwa sezony brylował na boisku, a jesienią 2013 roku, gdy zakończył karierę piłkarską, stał się trenerem pracującym od tamtej pory przy I zespole, w rezerwach oraz jako skaut Dumy Pomorza. Jeszcze wcześniej Edi reprezentował nasze barwy w latach 2004-2007. Jako trener w I zespole Pogoni Szczecin współpracował m.in. z Kostą Runjaicem, Dariuszem Wdowczykiem, a przez pewien czas także z Janem Kocianem i Czesławem Michniewiczem.

Miejsce Kolendowicza w Akademii Pogoni zajmie od 1 lipca były zawodnik i kapitan Pogoni Szczecin – Maksymilian Rogalski. 35-latek zakończył kilka tygodni temu karierę piłkarską w Wiśle Płock i wraca do stolicy Pomorza Zachodniego.

Asystentem trenera przygotowania fizycznego Rafała Buryty został Piotr Szumiło, który współpracował dotychczas z juniorami starszymi oraz młodszymi. Trener Szumiło nie kończy pracy z młodzieżą i jednocześnie będzie dbał o przygotowanie motoryczne młodych zawodników Akademii Pogoni.

Pozostali członkowie sztabu szkoleniowego I zespołu pozostają na swoich stanowiskach.

Edi, dziękujemy za wszystko! Wierzymy, że nie żegnamy się na zawsze. Powodzenia w dalszej karierze trenerskiej i do zobaczenia na piłkarskim szlaku. Szkoleniowcom, którzy objęli nowe funkcje życzymy natomiast owocnej pracy i dobrych rezultatów!

źródło: Pogoń Szczecin SA

fot. Pogoń Szczecin SA

Dietmar Brehmer i Robert Kolendowicz asystentami Kosty Runjaica. Rogalski koordynatorem Akademii.
Oceń

Komentowanie wyłączone.

Do góry

Reklama