Home / Newsy / Czy Słowik zrobi miejsce Kelavie?
Czy Słowik zrobi miejsce Kelavie?

Czy Słowik zrobi miejsce Kelavie?

Sarpsborg 08 FF jest zainteresowany pozyskaniem Jakuba Słowika z Pogoni Szczecin – informuje na twitterze Wiktor Dynda z portalu firsteleven.com.

Drużyna z południa Norwegii jest typowym średniakiem w tamtejszej ekstraklasie, która z racji warunków atmosferycznych gra systemem wiosna-jesień. W kadrze zespołu jest aktualnie tylko dwóch bramkarzy.

Pogoń nie pozyska nowego bramkarza, dopóki nie rozstanie się z kimś z aktualnie będących w drużynie golkiperów. A jest ich aż czterech. Poza Słowikiem także Dawid Kudła, Adrian Henger i Radosław Janukiewicz. To logiczne, że klub nie będzie chciał zatrudniać piątego.

Jeśli jednak uda się z kimś rozstać (w tym przypadku ze Słowikiem), wtedy włodarze Portowców będą mogli sięgnąć po kogoś nowego. A najpoważniejszym kandydatem ma być Ivan Kelava. Chorwat rozwiązał już kontrakt z hiszpańską Granadą i czeka na ofertę.

Dyrektor sportowy Maciej Stolarczyk tematu jednak nie podejmuje. Na łamach Kuriera Szczecińskiego dementuje obie informacje.

7 komentarzy

 1. Gratuluję dodawania niesprawdzonych informacji. Tez sobie napisze na Twitterze “Pogoń zainteresowana Messim” a Wy to opiszecie na stronie ? Autor tego posta dawno go usunął i zdementował, wiec radzę tez wam usunąć póki macie dobra opinie…

  (-1)
 2. Przecież to kaczka dziennikarska dawno zdementowana….

  (-1)
 3. Tez mam około 170 followersow na Twitterze… wszystko co napiszę podacie dalej ?

  (-5)
 4. łykacie jak młode pelikany

  (-3)
 5. Poziom wiarygodności i rzetelności serwisu spada…

  (-3)
 6. Panowie:

  1. Po pierwsze nie wie czemu służy dodawanie po kilka komentarzy z jednego IP.
  2. Po drugi jest taki temat, niezależnie od tego, czy ten Tweet jest, czy go nie ma. I temat Kelava&Słowik jest bardzo mocno powiązany.

  Proszę o spokój.

  (12)

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*

Do góry

Reklama