Home / Newsy / Czas zweryfikować oczekiwania
Czas zweryfikować oczekiwania

Czas zweryfikować oczekiwania

Leżącego się nie kopie, jednak dziś stało się to, czego się obawiałem. Choć kiedy spojrzymy w tabelę, to sytuacja może wydawać się jeszcze nie taka zła, ale jeśli zerkniemy w terminarz, to zauważymy, że kolorowo już nie jest.

Przed nami ostatnie pięć kolejek rundy zasadniczej, a przed nami pojedynki z Jagą, Legią czy Lechią (zespołami walczącymi o mistrza), Ruchem i bezpośrednim rywalem w walce o awans do ósemki – Arką.

Ruch ogrywał ostatnio zarówno Legię, jak i Lechię. To pokazuje, że w końcówce sezonu nie będzie łatwym rywalem dla nikogo.

Dzisiejszy remis jest dla naszego klubu porażką. Takie jest moje zdanie. I nie jest dla mnie wytłumaczeniem fakt, że graliśmy prawie pół godziny w osłabieniu. Uważam, że Jarek zapracował sobie na kartkę. A sędzia i tak dał mu szansę poprawy, bo powinien wylecieć wcześniej.

Po fatalnych meczach z Lechem otwarcie mówiłem, że w rywalizacji z Wisłą i Górnikiem absolutnym minimum są 4 punkty (remis z Płockiem i zwycięstwo z Łęczną). Niestety… Portowcy kolejny raz zaprezentowali się poniżej oczekiwań.

Dwa razy obejmować prowadzenie i nie umieć go utrzymać? Postawa drużyny w moim odczuciu była słaba i tylko dzięki rozregulowanym celownikom ekipy z Łęcznej, wywozimy z Lublina punkt. Równie dobrze mogliśmy zostać zmiażdżeni i wracać do Szczecina z bagażem czterech bramek.

Nie wiem, co Wy na to powiecie, ale ja stwierdzam, że rozpoczynamy walkę już naprawdę o każdy punkt. Bo po podziale, walka o utrzymanie nie będzie łatwa.

6 komentarzy

 1. Prawda. Teraz punkty są nam potrzebne bardziej niż kiedykolwiek.

  (0)
 2. A jakie to można mieć oczekiwania z Mroczkiem na pokładzie? Po raz kolejny, Pan prezez utwierdził nas w przekonaniu, że nie ma najmniejszego pojęcia o zarządzaniu klubem. Zatrudnił na stołkach amatorów, którzy nie potrafiliby nawet zrobić zakupów w Biedronce, mając napisane wszystko na kartce. Taki Stolarczyk nie ma żadnego rozeznania na rynku transferowym. Inna sprawa, ze z naszym dyrektorem, żaden poważny manager nie ma ochoty rozmawiać. Niech Mroczek zatrudni go jeszcze w swojej wiatrakowej firmie i wtedy Maciej upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu. Spusci klub do pierwszej ligi i rozwali prywatną firmę prezesa na łopatki. Dokonując tego wyczynu, kreatywny Maciej przebije samego Rysia Wieczorka, który w 2009 r. spuścił dwie drużyny z ekstraklasy w jednym sezonie- Piasta i Odre.

  (5)
 3. ciekawe czy redakcja dalej będzie promować Korta, facet oprócz strzału nie ma zupełnie nic co by go predysponowało do gry w czołowej drużynie ekstraklasy. A że w tej drużynie jest sporo takich przeciętniaków – Frączczak, Rudol itp. to gramy o to co gramy, czyli wiecznie o to 8 miejsce. W tym sezonie mamy jeszcze trenera, który mówi że nie jest idiotą a robi dużo żeby o nim tak myśleć, więc skończymy pewnie na 10-11 miejscu

  (6)
 4. Dlaczego nie promujecie tak Janukiewicza? Przez bramkarzy straciliśmy juz 12 pkt ktore spokojnie dałby górną ósemke. A tak spadniemy razem ze Ślaskiem. Zwolak i Lewy beda miec w CV podwójny spadek!

  (3)

 5. Wystarczy że Trzepacz na V-ice promuje Janukiewicza , poczytaj tam sobie komentarze i zastanów się czy to są kibice którzy identyfikują się ze swoim klubem . Tam dla 70% Janukiewicz jest ważniejszy niż cała Pogoń , tak to jest jak redaktor jest kolegą byłego bramkarza i od czasu do czasu wrzuca artykuł jaki to zrobiliśmy błąd rezygnując z Radka , podsycając jednocześnie nienawiść do zarządu . Decyzja została podjęta Radek dostał propozycje rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron nie zgodził się wybrał drogę Klatta , więc dla mnie nie zasługuje na szacunek , temat jest zamknięty . Albo mamy w sercu Pogoń i wspieramy ją na każdym mecze , jeśli Radek jest ważniejszy to wspierajcie go na Twitterze ale nie tutaj .

  (3)
 6. Mario

  Jeśli wierzysz w słowa po dyrektora sportowego to gratuluje…i zostawiam to bez komentarza.

  A skoro tak bardzo kochasz klub to idz i kup za kilka stówek gadzety na trybune…prezes się ucieszy a szacunkiem zapłacisz rachunki!

  (-1)

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*

Do góry

Reklama