Home / Newsy / Aron Stasiak wypożyczony do Wigier
Aron Stasiak wypożyczony do Wigier

Aron Stasiak wypożyczony do Wigier

Napastnik Pogoni Szczecin Aron Stasiak spędzi najbliższe miesiące w Wigrach Suwałki. I-ligowiec wypożyczył naszego zawodnika na rok. 

Stasiak jest wychowankiem Trójki Węgorzyno. Grał też w młodzieżowych drużynach tamtejszej Sparty, Światowidu Łobez, Salosu Szczecin i Lecha Poznań. Od sezonu 2014/15 jest zawodnikiem Akademii Pogoni. W rozgrywkach 2016/17 wywalczył wicemistrzostwo Polski juniorów. Z kolei w zakończonym sezonie 2017/18 zdobył 6 bramek w 17 występach w III-ligowych rezerwach. Jest też reprezentantem Polski U19.

– Wierzymy, że wypożyczenie Arona do Wigier będzie dla niego i klubu dobrym krokiem – mówi prezes Akademii Pogoni Dariusz Adamczuk. – To również decyzja samego zawodnika, który chce się rozwijać. To dadzą mu występy na poziomie I ligi. Przed nim dużo pracy, ale mamy przekonanie, że wróci do nas już jako bardziej wartościowy zawodnik.

Wypożyczenie obowiązywąło będzie do końca sezonu 2018/19. Pogoń zagwarantowała sobie jednak również prawo do ściągnięcia zawodnika szybciej, w przerwie zimowej.

źródło: Pogoń Szczecin SA

Aron Stasiak wypożyczony do Wigier
Oceń

Komentowanie wyłączone.

Do góry

Reklama