Home / Newsy / Aron Stasiak: “Nigdy w życiu nie czułem się tak świetnie!”
Aron Stasiak: “Nigdy w życiu nie czułem się tak świetnie!”

Aron Stasiak: “Nigdy w życiu nie czułem się tak świetnie!”

Juniorzy Starsi Pogoni Szczecin po niesamowitej końcówce zapewnili sobie niedawno drugi z rzędu awans do finału Centralnej Ligi Juniorów. Jednym z bohaterów dzisiejszego spotkania, jak i całego sezonu był Aron Stasiak, który na gorąco, tuż po końcowym gwizdku sędziego udzielił nam krótkiego, ale jakże wymownego wywiadu.

Co tu dużo mówić. Niesamowity mecz, niezwykła końcówka i mamy finał.

– Rok temu było podobnie, też były ogromne emocje. Wtedy oglądałem to tylko z trybun, a i tak bardzo to przeżyłem. Ciesze się, że mogłem wyjść dziś w pierwszym składzie i pomóc drużynie wejść do finału. Bramka w ostatniej minucie… nie wiem co nawet powiedzieć i jak to opisać. Biegłem w kierunku trybun w geście radości, kibice skandowali moje imię. Nigdy w życiu nie czułem się tak świetnie!

W dodatku zdobyłeś dziś bramkę, a więc chyba wyjdziesz na samodzielne prowadzenie w klasyfikacji strzelców Centralnej Ligi Juniorów.

– Już nawet jestem. Śląsk już nie gra, Piast już nie gra, a więc moi rywale zostali z 18 bramkami, ja dziś mam 19, ale fajnie by było jakbym w finale dołożył co najmniej 20.

W finale wolisz Legię, czy Lecha? [wywiad udzielany przed zakończeniem dogrywki w Warszawie – przyp. red.]

– Mógłbym zagrać z Legią, bo będzie można się fajnie zrewanżować za tamten mecz z ubiegłego roku. Z Lechem też by było fajnie, bo to moja była drużyna, więc to dodatkowy smaczek [w finale zmierzymy się z Legią, która po dogrywce wygrała z Lechem 4:2 – przyp. red.]

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*

Do góry

Reklama