Home / Newsy / 23 na ostatnim treningu przed Jagiellonią
23 na ostatnim treningu przed Jagiellonią

23 na ostatnim treningu przed Jagiellonią

Piłkarze Pogoni Szczecin zakończyli przygotowania do sobotniego meczu z Jagiellonią Białystok. W ostatnich zajęciach wzięło udział aż 23 piłkarzy.

Wszyscy zawodnicy z kadry pierwszej drużyny byli do dyspozycji Kazimierza Moskala. Na boisku numer 2 w treningu uczestniczyli też Jarosław Fojut, który jutro nie zagra z powodu nadmiaru żółtych kartek oraz 18-letni zawodnik zespołu rezerw Jędrzej Kujawa. Urodzony w Poznaniu piłkarz co jakiś czas pojawia się na zajęciach u Moskala i jest nawet zgłoszony do rozgrywek Ekstraklasy. Dzisiaj wcielił się w rolę prawego obrońcy, ponieważ Cornel Rapa jest sprawdzany na środku. W zastępstwie dla Fojuta.

Na pełnych obrotach pracowali mający problemy zdrowotne w meczu z Górnikiem Łęczna Rafał Murawski i Dawid Kort.

Moskal był bardzo aktywny, sporo instruował, pokrzykiwał, a zespół intensywnie pracował nad kilkoma niuansami taktycznymi, które mają zaskoczyć rywali. Trener dodatkowo tak porozdzielał koszulki treningowe, że żaden obserwator nie mógł rozgryźć wyjściowego składu na jutro. Poza tym, że to Rumun jest jednym z kandydatów do gry na stoperze.

23 zawodników pozwoliło Moskalowi stworzyć dwie jedenastki do wewnętrznej gierki, która jest istotnym elementem przedmeczowego treningu. Wiadomo, że w “18” nie będzie Fojuta, Kujawy i prawdopodobnie Hengera. Do skreślenia pozostało więc de facto tylko jedno nazwisko.

Bramkarze: Jakub Słowik, Dawid Kudła, Adrian Henger.

Obrońcy: Ricardo Nunes, Sebastian Rudol, David Niepsuj, Cornel Rapa, Hubert Matynia, Jarosław Fojut (nie zagra), Jędrzej Kujawa (z rezerw).

Pomocnicy: Mate Tsintsadze, Rafał Murawski, Robert Obst, Marcin Listkowski, Kamil Drygas, Adam Gyurcso, Dawid Kort, Mateusz Matras, Seiya Kitano, Sebastian Kowalczyk, Spas Delev.

Napastnicy: Adam Frączczak, Nadir Ciftci.

Jeden komentarz

  1. Stolarczyk musi odejść z klubu! Niech Mroczek zatrudni jakiegoś kompetentnego człowieka na stanowisko dyrektora sportowego i niech ten nowy dyrektor ogarnie ten burdel po Macieju. Prezesie zacznij działać zanim zwalimy się z ligi.

    (-1)

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*

Do góry

Reklama