Home / Newsy / 19 do dyspozycji Kazimierza Moskala
19 do dyspozycji Kazimierza Moskala

19 do dyspozycji Kazimierza Moskala

Za piłkarzami Kazimierza Moskala ostatni trening przed sobotnim meczem z Lechią Gdańsk, po którym rozstrzygną się dalsze losy granatowo-bordowych.

W ostatnich zajęciach uczestniczyło 20 piłkarzy, ale Sebastian Rudol z powodu nadmiaru żółtych kartek będzie musiał w sobotę usiąść na trybunach. Nie zagra też Rafał Murawski, który nie wyleczył jeszcze urazu łydki. Treningi ma wznowić za około 2 tygodnie.

W pełnym treningu był już natomiast David Niepsuj, który wygląda na gotowego do gry. To dobra wiadomość dla Moskala, który w takim przypadku nie musiałby przesuwać do linii obrony Mateusza Matrasa. Wtedy w środku może zagrać Cornel Rapa, którego na boku zluzuje wyżej wspomniany Niepsuj.

– Nie wyznaję teorii, że zwycięskiego składu się nie zmienia – tylko tyle na temat wyjściowej jedenastki powiedział Moskal.

Trener nie ma więc wielkiego pola manewru, jeśli chodzi o meczową “18”. Z poniżej listy “odpadnie” tylko jeden zawodnik.

Bramkarze: Jakub Słowik, Dawid Kudła.

Obrońcy: David Niepsuj, Jarosław Fojut, Cornel Rapa, Ricardo Nunes, Hubert Matynia.

Pomocnicy: Adam Gyurcso, Spas Delev, Marcin Listkowski, Mate Tsintsadze, Kamil Drygas, Seiya Kitano, Dawid Kort, Sebastian Kowalczyk, Robert Obst, Mateusz Matras.

Napastnicy: Adam Frączczak, Nadir Ciftci.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*

Do góry

Reklama